Od prosinca 2019. godine sudjelujemo u projektu PARENTBANK - ‘Povećanje socijalne uključenosti samohranih roditelja s niskim prihodima’ je projekt koji pripada skupini Erasmus+ Strateških partnerstava u području obrazovanja odraslih i financiran je od strane Europske komisije za programe zajednice u području obrazovanja i stručnog usavršavanja. Projekt traje 2 godine, od 2019 do 2021.g, a cilj ovog projekta je poticanje integracije samohranih roditelja s niskim prihodima u tržište rada, kroz promicanje pristupa skrbi za djecu i drugim uslugama koje su im financijski nedostupne, putem tzv. banke vremena (međusobnog pružanja/razmjene usluga) te razvijanjem njihovih vještina i poduzetničkog duha koji im mogu pomoći u unapređenju statusa zaposlenja.

Više o projektu i partnrskim organizacijama možete pročitati ako kliknete na sliku...