U srijedu 14. listopada 2015. održano je svečano otvorenje novog Savjetovališta za maloljetne i mlade roditelje u Zvonimirovoj ulici 21 u Zagrebu. Prostor u kojem je smješteno Savjetovalište udruzi je ustupio Državni ured za upravljanje državnom imovinom, a uređen je zahvaljujući donaciji BNP Paribas Cardif osiguranja, koje je doniralo sredstva za uređenje i opremanje prostora. Savjetovalište je otvoreno u okviru programa „Mama je mama“ i bit će otvoreno svakim radnim danom u skladu s dogovorenim terminima, a svim maloljetnim i mladim majkama i očevima na raspolaganju će biti stručnjaci poput psihologa, socijalnog radnika, ginekologa i pravnika koji će im pružiti odgovore na sva njihova pitanja. Udruga roditelja Korak po korak još jednom zahvaljuje svima koji su prepoznali važnost ove teme te sudjelovali i pomagali u stvaranju novog Savjetovališta.