Dragi roditelji, uz učlanjenje u ParentHub mrežu, pozivamo vas i na fokus grupu za roditelje o obrazovanju za digitalno građanstvo, koju Udruga organizira u suradnji s Vijećem Europe i Europskom mrežom COFACE Families Europe.

Fokus grupa će se održati u petak 22.2. u Zagrebu od 10:00 do 13:30, nakon čega vas pozivamo na ručak. Dodatne informacije o mjestu održavanja dobit ćete po prijavi.

Fokus grupu će voditi predstavnici Vijeća Europe i održat će se na engleskom jeziku. Podsjećamo da nitko od sudionika nije izvorni govornik i nije potrebno napredno znanje engleskog jezika.

Nadamo se da ćete se odazvati našem pozivu i molimo da nam svoje sudjelovanje potvrdite do 17.2. na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..