Dragi roditelji, zadovoljstvo nam je pozvati vas na uključivanje u neformalnu mrežu Udruge roditelja "Korak po korak" ParentHub. 

Brojni stručnjaci ističu da umrežavanjem povećavamo pristup resursima (znanje, informacije, kontakti i sl.) i imamo veći legitimitet, što utječe i na vjerojatnost postizanja zajedničkih ciljeva. Tako kroz ParentHub želimo stvoriti platformu za doprinos stvaranju boljeg okruženja za djecu kroz umrežavanje i povezivanje roditelja. 

 

 

 

 

 To namjeravamo postići kroz sljedeće aktivnosti: 

  • Stvoriti platformu roditelja različitih profila 
  • Izraditi viziju i misiju ParentHuba 
  • Odrediti prilike i izazove koje kao roditelji prepoznajemo vezano za potrebe djece 
  • Predstaviti alate Vijeća Europe za izazove roditeljstvu u on-line svijetu 
  • Izraditi plan djelovanja za 2019. godinu 

Kako bi postali dio ParentHub-a, potrebno je ispuniti pristupnicu koje se nalazi ovdje do 15. veljače 2019. godine. Prvo okupljanje ParentHuba je predviđeno za 22. veljače 2019. godine kada ćemo i predstaviti alate Vijeća Europe, a sve potrebne detalje pravovremeno ćemo vam dojaviti!

Za sva pitanja, slobodno se obratite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na 098 927 8641. 

 

 

Newsletter