S obzirom na veliki interes, osigurali smo još jednu TeenCAP edukaciju.

TeenCAP će se održati u Osnovnoj školi Mladost u Osijeku 24. i 25. studenoga 2017. godine prema priloženoj agendi. Molimo zainteresirane da ispunjenu prijavnicu pošalju na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., a detalje o seminaru možete vidjeti u pozivu.

Udruga roditelja ˝Korak po korak˝ u suradnji s OŠ Mladost i Osječko-baranjskom županijom, organizira seminar za stručne suradnice i učiteljice osnovnih škola Osječko-baranjske županije.

Cilj seminara je osposobiti djelatnice osnovnih škola za primjenu TeenCAP programa prevencije zlostavljanja djece.  

Sudionice dobivaju sav materijal neophodan za kvalitetnu provedbu aktivnosti programa. U sklopu seminara predviđen je  sendvič i osvježenje. Za psihologe, članove Hrvatske psihološke komore seminar će biti bodovan.

Poziv

Prijavnica

Agenda