Drage CAP-ovke i CAP-ovci,

veliko nam je zadovoljstvo pozvati vas sve na 4. CAP konferenciju koja će se održati 4. i 5. travnja 2019. godine u Splitu.

Kroz Konferenciju obilježiti ćemo 20 godina provedbe CAP programa prevencije nasilja nad djecom prikazom razvoja programa i stečenih iskustava.

Na Konferenciji namjeravamo okupiti sudionike iz cijele Hrvatske; ravnatelje, odgojno – obrazovne djelatnike predškolskih, osnovnoškolskih te ustanova za odgoj i obrazovanje djece s teškoćama.

Također, namjeravamo okupiti i predstavnike lokalne i regionalne uprave te druge ključne dionike u području prevencije nasilja nad i među djecom (policiju, obiteljske centre, organizacije civilnog društva i druge važne stručnjake u ovom području).

Kako bi se prijavili za sudjelovanje na Konferenciji, pažljivo ispunite PRIJAVNI OBRAZAC i uplatite kotizaciju (koja ovisi o vremenu prijave), a najkasnije do 01. travnja 2019., pa požurite:

- rana kotizacija, (21.12.2018. - 15.01.2019.) - 300,00 kn (uključuje 1. noćenje, sudjelovanje na Konferenciji, obroke i radne materijale tijekom trajanja Konferencije)

- srednja kotizacija (od 16.01. do 05.03.2019.) - 450,00 kn (uključuje sudjelovanje na Konferenciji, obroke i radne materijale tijekom trajanja Konferencije)

- kasna kotizacija (od 06.03. do 01.04.) - 750,00 kn (uključuje sudjelovanje na Konferenciji, obroke i radne materijale tijekom trajanja Konferencije).

Uplatu kotizacije je potrebno izvršiti na žiro račun Udruge: žiro-račun: 23600001101650818, Zagrebačka banka d.d.,

Ljubazno molimo da vodite računa da otkazivanje i povrat uplaćenih sredstava nije moguće izvršiti. Također, sudionike/ce koji će se prijaviti u razdoblju srednje i kasne kotizacije molimo da organiziraju noćenje i smještaj u vlastitoj organizaciji. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Veselimo se druženju i razmjeni znanja i iskustava.

VIDIMO SE U SRCU DALMACIJE u GRADU PODNO MARJANA - SPLITU!